Виступ в резиденції діда мороза - Дядя Жора Company

Дядя Жора відвідав резиденцію Діда Мороза і привітав дітей!

28.12.2012
Новини

Днями, головний гуморист країни підтримав Всеукраїнську благодійну акцію «Тепло серця – кожній дитині!». Дядя Жора привітав діток з інтернатів та дитячих будинків з наступаючим Новим Роком та Різдвом.

На Майдані Незалежності разом з маленькими киянами святкову резиденцію Діда Мороза відвідав мер Києва Олександр Попов і зірки українського шоу, бізнесу і спорту (Брати Кролики, Наталя Бучинська, Денис Сіланьтьев). На головній площі Києва дітки поспілкувалися з Дідом Морозом і отримали подарунки в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Тепло серця – кожній дитині!». Вона стартувала 25 грудня з метою зібрати речі та іграшки для дитячих будинків та інтернатів України. У цей період, і після 8 січня організатори акції беруть на себе фінансові витрати по відправці всіх зібраних речей в дитячі будинки. До акції може приєднатися кожен бажаючий, а всі зібрані кошти і подарунки будуть передані в дитячі будинки. Дядя Жора, в подібного роду заходах, бере участь не вперше: підтримує ідеї благодійних фондів, допомагає зібрати кошти на лікування важкохворих діток. Гуморист, просто намагається робити добрі справи мовчки, без особливої ​​публічності. Також, Дядя Жора вже три роки активно підтримує боротьбу зі СНІДом. Навіть провів благодійний Всеукраїнський форум “Не дай СНІДу шанс”. «Всі пориви йдуть від чистого серця! Заради майбутнього нашої країни »- каже Дядя Жора. А й справді, для того, що б зробити світ кращим, не можна залишатися байдужими.

Фото: